Zápas ešte nebol kompletne vyplnený!

Poznámka: (1:0, 3:1, 0:0) – na zápasy 1:0 Na začiatku stretnutia mali Panáci k dispozícii len piatich hráčov v poli, ale boli to oni, ktorí mali viac dobrých príležitostí na skórovanie, ktoré však nevyužili. Ani ich prečíslenia 2:1 či 3:2 gólom neskončili a tak prišiel zákonitý trest. Oilers hrali prvú presilovú hru a v 12. minúte im získal vedenie Rybár, keď doklepol brankárom vyrazenú strelu Dékánya. V tretej minúte druhej časti hry zvýšil vedenie svojho celku Cseres. Tento gól zjavne pridal na pohode olejárov, ktorí si postupne vybudovali komfortný štvorgólový náskok. Panáci sa však nechceli zmieriť so svojim osudom, tlačili sa pred bránu Gašparovského, ale dlho ho prekonať nedokázali. Až v predposlednej minúte tejto časti hry sa to podarilo Kalinovi, ktorý s vypätím všetkých síl pretlačil loptičku za jeho chrbát. V záverečnej tretine udivovali najmä famózne zákroky brankára Panákov Dubnického, ako aj strelecká nemohúcnosť jeho spoluhráčov. Hralo sa hore-dole, stredné pásmo prakticky neexistovalo. Blízko ku gólu mali Bednárik i Kalina, no úspešní neboli, zápas nezdramatizovali a tak si prvé víťazstvo v boji o bronz pripísali Oilers. Góly: 12. Rybár (Dékány), 18. Cseres (Fiala), 23. Fiala (Konc), 26. Rybár (Pernický) – 29. Kalina. OILERS: Gašparovský – Fiala, Cseres, Pernický, Viszkocsil, Gábriš, Balog, Slávik, Kostolný, Rybár, Juhász, Vaďovský, Dékány, Balla, Konc. Z. PANÁCI: Dubnický – Arpáš, Janček, Šimek, Oravec, Oremus, Kalina, Váczlav, Mach, Kozár, Bednárik, Pénzes, Jaššo, Kajanovič, Laco, Strieborný, Rácz.